Amber Gold i nowa oferta z oprocentowaniem 10%.

AKTUALNOŚCI, BANKI, BIZNES, POLSKA

Od wczoraj w ofercie Amber Gold jest dostępny nowy produkt: Twoja Lokata w Złoto posiadająca oprocentowanie 10% w skali roku, z okresem trwania lokaty od 1 do 12 miesięcy, która wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, którzy chcą mieć dostęp do 100% zainwestowanego kapitału w każdej chwili, bez żadnych dodatkowych opłat.

sxc


Ten maksymalny dostęp to zapewnienie Klientom możliwości zerwania lokaty w każdej chwili jej trwania, zwrotu 100% zainwestowanych środków bez żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych, a co więcej zainwestowany kapitał zostanie powiększony o 50% wartości wypracowanych odsetek na dzień rozwiązania umowy.

Tak jak pozostałe produkty Amber Gold tak i nowa Twoja Lokata w Złoto to ulokowanie kapitału w złoto, które jest fizycznie przechowywane, z potwierdzeniem czystości i jakości metalu szlachetnego gwarantowanego przez mennicę, która wyprodukowała złoto oraz brak ryzyka wahań kursowych, gdyż cena zakupu i sprzedaży złota jest z góry ustalona.

Połakomicie się na 10% w skali roku ?

źródło: Amber Gold

Powiązane wpisy

  • Biorąc pod uwagę informacje jakie się ostatnio ukazują w mediach, należy się poważnie zastanowić nad tą ofertą – nie ma gwarancji bankowych więc pieniądze nie są tak bezpieczne jak w banku.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry