ESKA Music Awards 2012 rozdane

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, RADIO, ROZRYWKA, TELEWIZJA

21 lipca w Kołobrzegu odbyła się gala rozdania nagród ESKA Music Awards 2012. Są to wyróżnienia stacji radiowej ESKA dla najlepszych muzyków w ostatnim roku. Statuetki przyznano w kilku kategoriach.

W kategorii Najlepsza Artystka zwyciężyła Sylwia Grzeszczak przed Ewą Farną, najlepszym artystą okazał się DJ Robert M, który wyprzedziłpopowego piosenkarza Mrozu i Sebastiana Karpiela-Bułeckę z formacji Zakopower. Enej zgarnął dwie statuetki – jako Najlepszy Zespół i za Najlepszy Hit („Skrzydlate Ręce) – w pierwszej kategorii uplasował się przed zespołami Bracia i Zakopower, w drugiej – przed „Za każdym razem” Juli i „Małymi rzeczami” Sylwii Grzeszczak. Grzeszczak wygrała w dwóch innych kategoriach – Najlepszy Album i Nejlepsze Video w Eska.tv, odpowiednio przed Ewą Farną i Jamal.

Objawieniem gali była z pewnością Jula – debiutantka na polskiej scenie muzycznej, która zasłynęła i zdobyła kontrakt z wytwórnią za sprawą amatorskich wideo publikowanych w serwisie YouTube. Autorka hitu „Za każdym razem” wygrała w kategoriach Najlepszy Debiut i Najlepszy Artysta na Eska.pl.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.dziennik.pl/galeria/398587,1,eska-music-awards-2012-zza-kulis-tak-bylo-w-kolobrzegu-galeria-zdjec.html
http://www.ema.eska.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry