Nowy klip Lany Del Rey

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Amerykańska piosenkarka Lana Del Rey opublikowała teledysk do utworu „Summertime Sadness”, który został wydany jako singel 22 czerwca br. W klipie Del Rey popełnia samobójstwo skacząc z wysokiego klifu. Gościnnie wystąpiła aktorka Jaime King – grana przez nią postać, ubrana w czerwoną suknię, skacze z mostu. Wideo zostało opublikowane na oficjalnym profilu wokalistki w portalu YouTube.

Reżyserami teledysku są Kyle Newman (najbardziej znany jako reżyser komedii Fanboys z 2009 r.) i Spencer Susser (laureat Nashiville Film Festival 2008, Arizona International Film Festival 2009, w 2010 r. nakręcił debiutancki film pt. Hesher, w którym wystąpili m.in. Joseph Gordon-Lewitt i Natalie Portman)

Singel „Summertime Madness” odniósł umiarkowany sukces komercyjny, zajmując 14. miejsce na liście przebojów w Austrii, 15. w Niemczech, 56. we Francji i 65. w Szwajcarii.

Album Born to Die został wydany 30 stycznia nakładem wytwórni Interscope Records. Krążek zdobył status podwójnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że sprzedano ponad 2,5 mln egzemplarzy.

Piotr Sitnik

Źródła:

http://www.lanadelrey.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry