Nowy projekt Wachowskich i Tykwera „Cloud Atlas” – zobacz zwiastun

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Rodzeństwo Wachowskich razem z Tomem Tykwerem (reżyser m.in. głośnego kilka lat temu filmu „Pachnidło”, na podstawie książki Patricka Suskinga) pracują nad nowym projektem. Dzięki ich współpracy powstanie film „Cloud Atlas”. Ma być to dramat science-fiction, fabuła skupia się na pokazaniu jak życie pojedynczych ludzi ma wpływ na siebie nawzajem oraz na wszystko, co ich otacza, w przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Światowa premiera obrazu zapowiadana jest na październik tego roku.

stock.xchng

Jest to wspólna produkcja Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Hongkongu. W postać doktora Henry’ego Goose’a wcieli się Tom Hanks (m.in. „Skazani na Shawshank”). Nie on jeden będzie wielką gwiazdą tego filmu. Wystąpią również Hugo Weaving (znany m.in. z serii o Matrixie i trylogii „Władca Pierścieni”), Halle Berry (laureatka Oscara za rolę w „Czekając na wyrok”), Susan Sarandon (słynna Luise w filmie „Thelma i Luise”), Jim Broadbent (ostatnio można było go oglądać, jako profesora Sulghorna w „Harrym Potterze” i Denisa Thatchera w „Żelaznej Damie”) i Ben Whishaw („Skyfall”).

Budżet „Cloud Atlas” wynosi 100 milionów dolarów! A w sieci dostępny jest plakat, na którym widać m.in. nazwiska aktorów, a także oficjalny trailer.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry