Powstanie remake filmu „Tej ostatniej nocy”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

W 1986 roku powstał film „Ta ostatnia noc”, w reżyserii Edwarda Zwicka, zagrali m.in. Demi Moore i Rob Lowe. Jest to opowieść o przypadkowej znajomości, która przeradza się w głębokie uczucie, mimo braku akceptacji bliskich. Teraz powstaje remake tego filmu. Będzie on nosił tytuł „About Last Night”. Para głównych bohaterów, po suto zakrapianej alkoholem imprezie i wspólnej nocy postanawiają związać się ze sobą.

Zarówno rodziny jak i przyjaciele są przeciwni ich pomysłowi. Także kochankowie po jakimś czasie dochodzą do wniosku, że podjęli decyzję o wspólnym życiu za wcześnie. W filmie zobaczymy Michaela Ealy, który zagrał m.in. Darwyna Al-Sayeeda w serialu „Uśpiona komórka”. Aktor wcieli się w postać, którą w pierwowzorze zagrał Rob Lowe.

Natomiast postać jego ukochanej, którą w „Tej ostatniej nocy” była Demi Moore, nie została jeszcze obsadzona. Wiadomo jednak, że obok Ealy’ego zagrają także Regina Hall (gra postać, w którą, w oryginale, wcieliła się Elizabeth Perkins) i Kevin Hart, który zajął miejsce Jamesa Belushiego. Nie wiadomo jeszcze nic na temat daty premiery filmu.

Anna Sokół

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry