Wielki powrót Cher po 11 latach

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Amerykańska piosenkarka ujawniła, że szykuje materiał na nowy, dwudziesty szósty album studyjny, który ma się ukazać pod koniec bieżącego, lub na początku następnego roku. Zdradziła również, że na współautorkami co najmniej dwóch utworów będą Pink i Lady Gaga. Napisała: „Wytwórnia chce, żeby płyta wyszła pod koniec roku. Pink napisała dwie wspaniałe piosenki. Ma niesamowity talent.”.

Będzie to pierwszy od 11 lat longplay piosenkarki, która w 1998 r. zdobyła szczyty wielu list przebojów na cąłym świecie singlem „Believe”. Ostatnim wydawnictwem zawierającym autorski materiał Cher był Living Proof z 2001 r., który uplasował się na 9. miejscu na amerykańskiej liście Billboard 200.

W 2010 r. wokalistka nagrała muzykę do filmu „Burleska” razem z Christiną Aguilerą. Album sprzedał się w nakładzie ponad 2,5 mln na całym świecie i zdobył status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych, Australii i Kanadzie.

Cher jest jedyną artystką w historii, która zdobyła Oscara, Nagrodę Grammy, Nagrodę Emmy, Złoty Glob i nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu w Cannes.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.dziennik.pl/news/artykuly/398781,cher-powraca-po-11-latach-z-pomoca-pink-i-lady-gagi.html
http://www.muzykamagazyn.pl/pierwszy-od-11-lat-longplay-cher-z-udzialem-pink-i-lady-gagi

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry