Cyfrowa rewolucja CYFRY + nabiera mocy!

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Od 27 lipca w ramach wzbogaconej superpromocji „Cenowa Rewolucja”, klienci wybranych pakietów zawierających ofertę kanałów premium z rodziny CANAL+ otrzymają przez okres do 3 miesięcy dostęp do opcji HBO, Filmbox i Cinemax.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników kina i sportu na najwyższym poziomie, którzy zdecydują się na pakiety zawierające CANAL+, dajemy możliwość zapoznania się na promocyjnych warunkach z bogatą i różnorodną ofertą filmową CYFRY+. W ramach filmowej odsłony „Cenowej Rewolucji” otrzymają oni dodatkowo dostęp do 8 atrakcyjnych kanałów filmowych” – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego Spółki CANAL+ Cyfrowy.

Nowi abonenci platformy CYFRA+, którzy wybiorą pakiety CANAL+ Kompakt HD i CANAL+ Optimum HD, w ramach atrakcyjnej promocji będą mieli dostęp do opcji filmowych HBO, Filmbox i Cinemax przez okres do 3 miesięcy.

Klienci decydujący się na bogaty i różnorodny pakiet CANAL+ Superpremium HD oprócz opcji Filmbox i Cinemax będą mogli korzystać bezpłatnie z obszernej, internetowej biblioteki filmowej HBO GO przez cały okres promocyjny.

Nadal obowiązują wszystkie dotychczasowe warunki specjalnej promocji „Cenowa rewolucja” uruchomionej w maju br. Klienci pakietu Start HD otrzymują 50-procentowy rabat płacąc 13 zł przez cały 12 – miesięczny okres promocji. Abonenci pakietów CANAL+ Start HD, Kompakt HD, CANAL+ Kompakt HD, Optimum HD i CANAL+ Optimum HD korzystają z 50-procentowego upustu przez 6 miesięcy, a decydując się na abonamenty powyżej CANAL+ Start HD otrzymają jednocześnie gratisowe opcje HD przez cały okres promocyjny. Wszystkie umowy podpisywane są na korzystny dla abonentów okres 12 miesięcy. Ponadto, nowi klienci mają unikalną możliwość zakupu dodatkowego pakietu Start HD cenie 9,90 zł/ miesiąc.

źródło: cyfraplus.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry