OLT Express już nie wystartuje a PLL LOT rozszerza listę połączeń

AKTUALNOŚCI, BIZNES, POLSKA

Mieliśmy latać za niewielkie pieniądze, z klasą oraz na własnym niebie. Euforia trwała kilka miesięcy, ludzie zdążyli się już przyzwyczaić do latających biało czerwonych samolotów OLT Express. Często zdarzało się, że rezygnowaliśmy z przejazdu koleją lub autobusem, nie tylko ze względu na czas, ale również i koszt podróży.

fot. airbus

Czar jednak prysł kilka dni temu, kiedy to OLT Express zawiesiło loty o zasięgu krajowym (teraz również i czarterowych). Znienacka wielu pasażerów zostało uziemionych na lotniskach lub nie będzie miało szans na odbycie zarezerwowanych na kolejne miesiące lotów.

Nie trzeba było jednak długo czekać, aby konkurencja w postaci PLL LOT wykorzystała sytuację do rozwoju własnego podniebnego biznesu. Jak się okazuje Polacy nadal będą mogli latać na swoich ulubionych trasach. Już od sierpnia LOT zwiększy swoją ofertę na rejsach krajowych poprzez wprowadzenie na stałe do rozkładu lotów dodatkowego rejsu z Warszawy do Rzeszowa.

Również od sierpnia do października narodowy przewoźnik zwiększy liczbę miejsc także na trasie Warszawa-Wrocław o 25 procent oraz w odpowiedzi na znaczne zainteresowanie i w zależności od zapotrzebowania LOT będzie zwiększać oferowanie na trasie Warszawa–Szczecin-Warszawa.

Nie wiadomo jak konkurencyjna okaże się oferta PLL LOT. Raczej mało prawdopodobne, aby za 39 lub 59 złotych znalazły się w ich ofercie bilety na jakimkolwiek odcinku trasy przewozów. Ale liczymy na promocje 🙂

rkd

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry