Hakerska grupa szykuje wojnę!

AKTUALNOŚCI, INTERNET, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Anonymous to zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych, sprzeciwiających się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy cenzurze. Posługują się systemem operacyjnym , który zawiera kilkanaście aplikacji wspomagających hakowanie . Ich dewiza to: „”Jesteśmy Anonymous, Jesteśmy legionem, Nigdy nie przebaczamy, Nigdy nie zapominamy, Oczekujcie nas.”

stock.xchng


Francuska firma Early Flicker produkująca T-shirty i inne gadżety z nadrukami zarejestrowała logo i slogan hakerskiej grupy jako znak handlowy. Oznacza to w praktyce, że mężczyzna w garniturze ze znakiem zapytania zamiast głowy nie przysporzy grupie Anonymous zysków.

Hakerska grupa zapowiedziała poważny odwet i zaczęła już opracowywać serwery francuskiej firmy. Niedawno zostały opublikowane dokumenty zawierające w sobie mechanizmy działania Early Flicker.

Francuska firma chyba nie spodziewała się ogromu szkód, jakie wywołało „wypożyczenie” loga i dewiz Anonymous. Grupa hakerska poinformowała o swojej akcji w zamieszczonym na Youtubie filmie :

Źródło: SDP/YouTube
Joanna Kukowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry