Nowe kino domowe BH9520TW od LG.

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Znana na całym świecie firma elektroniczna Lg electronics stworzyła idealne rozwiązanie dla wszystkich żądnych przygód filmożerców. Właśnie na sklepowe półki trafił innowacyjny zestaw kina domowego BH952OTW. Dziewięciokanałowe kino domowe zapewnia swoim użytkownikom trójwymiarowy dźwięk, dostarczając im wyjątkowych wrażeń, rodem z najlepszych koncertowych scen. Sound Field sprawia bowiem, że dźwiękiem wypełniony jest nie tylko obszar głośnikowy, ale całe pomieszczenie.

Zestaw BH952OTW wyposażony został w cztery pionowe głośniki, pracujące w trybie 3D Sound, umożliwiający docieranie dźwięku z każdej strony. Odtworzenie wrażeń z najnowszego koncertu Madonny będzie możliwe we własnym domu, dzięki zastosowaniu wysokotonowych głośników neodymnych.

Dodatkowym atutem najnowszego kina domowego od LG jest dostęp do tysięcy aplikacji, gier oraz usług VOD, zaś podłączenie zestawu do Internetu umożliwia korzystanie z najpopularniejszych serwisów społecznościowych czy poczty elektronicznej. Funkcja Wi-Fi Direct pozwoli na łatwe odtworzenie muzyki z telefonu komórkowego bądź laptopa.
Kino domowe BH9520TW wykonane zostało z monochromatycznej obudowy z metalicznymi akcentami. Stylowy wygląd i nowoczesny kształt z pewnością stanie się oryginalną ozdobą każdego wnętrza.

Źródło: LG Electronics
Joanna Kukowska

Powiązane wpisy

 • Olek

  Oj fajnie by było przetestować takie kino domowe. Zapowiada się naprawdę niepowtarzalne wrażenie w połączeniu z telewizorem 3D

 • Krzyś

  Ja też czekam na jakieś testy, szukam po necie gdzie można zgłosić się po testach, kiedyś na coś takiego trafiłem i testowałem smartphona. Na 3dmaniaku jest wiecej info: http://www.3dmaniak.pl/32109/lg-bh9520tw-najnowsze-kino-domowe-3d/

 • Krzyś

  O proszę, facio w sklepie nie kłamał, kino nówka. Specjalnie dla mnie sprzęt będzie sprowadzany, zapowiada się nieźle, pomijając wygląd, który jest kozacki, nie mogę się doczekać przetestowania tych wysoko-tonowych głośników neodymnych, koncern Maidenów już czeka 8)

 • Bruce

  Bardzo udany zestaw kina domowego, zapowiada się że będzie wzorowo współpracował z telewizorami 3D – i obraz i dźwięk w trójwymiarze mogą dawać naprawdę doskonały efekt. Nie mogę się doczekać najbliższych testów


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry