Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce- bilety od 99 zł

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

27 września w gdańskiej PGE Arena wystąpi Jennifer Lopez. Będzie to pierwszy występ amerykańskiej piosenkarki w Polsce.

„Nie mamy wątpliwości, że jej koncert będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce”- powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z operatorem PGE Areny jest organizatorem przedsięwzięcia.

Koncert w Polsce otworzy europejski etap ogólnoświatowej trasy koncertowej trasy wokalistki, która obejmie m.in. takie miasta jak Paryż, Londyn, Moskwa, Kopenhaga, Helsinki, Berlin i Zurych. W Ameryce Płn. Lopez na scenie towarzyszył będzie hiszpański piosenkarz Enrique Iglesias.

Lopez debiutowała w 1999 roku albumem „On the 6”, który trafił do pierwszej dziesiątki listy przebojów Billboard 200. Z płyty pochodzą single „If You Had My Love” i „Let’s Get Loud”. Od tamtej pory piosenkarka wydała sześć kolejnych albumów studyjnych, na których współpracowała z takimi artystami jak Marc Anthony (mąż Lopez w latach 2004-11), Pitbull, Mick Jagger, Nas, will.i.am. Jej ostatni album to Love?, który sprzedał się w nakładzie ponad 1 mln egzemplarzy.

Bilety już są dostępne. Ceny rozpoczynają się od 99 zł a kończą na 450 zł za strefę VIP’owską. Można je kupić na ticketpro.pl.

Piotr Sitnik

Źródła: Prestige MJM

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry