Enter Shikari po raz kolejny w Polsce

KONCERTY, ROZRYWKA

Enter Shikari, brytyjski reprezentant nurtu post hardcore, ponownie zagra w Polsce, tym razem w warszawskim klubie Proxima 19 stycznia przyszłego roku. Zespół wystąpił ostatnio na płockim festiwalu Audioriver, który odbył się w dniach 27-29 lipca.

stock.xchng


Zespół powstał w 2003 r. w St Albans, skąd pochodzą wszyscy członkowie grupy: Roughton „Rou” Reynolds (wokal, keyboard, gitara akustyczna), Liam „Rory” Clewlow (gitara), Chris Batten (bas) oraz Rob Rolfe (perkusja). Ich debiutancki album, zatytułowany Take to the Skies, został wydany 19 marca 2007 r. i uplasował się na 4. miejscu brytyjskiej listy przebojów UK Albums Chart.

Na początku 2012 r. ukazał się trzeci studyjny album formacji, A Flash Flood of Colour, wydany nakładem Ambush Reality Records, prywatnej wytwórni założonej przez cżłonków zespołu, która zjamuje się wydawnaiem i dystrybucją tylko albumów Enter Shikari. Album ponownie zajął 4. miejsce UK Albums Chart.

Występ w Polsce jest częścią ogólnoświatowej trasy koncertowej grupy, w ramach której zagra ona m.in. w Rosji, Australii, Turcji, Republiki Południowej Afryki i Austrii.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.dziennik.pl/koncerty/artykuly/399093,enter-shikari-znow-zagra-w-polsce.html
http://post-hc.com/07/enter-shikari-znow-w-polsce/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry