Lana Del Rey, Courtney Love i LOVEBox Festival

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Lana Del Rey znalazła się ostatnio w centrum zainteresowania z powodu coveru piosenki Nirvany „Heart shaped box”, który wykonała w Australii. Po tym występie, Lana musiała zmierzyć się z krytyką fanów Nirvany, a także z ostrym komentarzem wdowy po Kurcie Cobainie. Courtney Love, we wpisie w serwisie twitter, przypomniała Lanie, że piosenka Kurta zainspirowana była jej… waginą! Courtney Love usunęła wpis, ale fala krytyki nie cichnie. Wracając jednak do Lany. Wystąpiła ona na tegorocznym festiwalu Lovebox w Londynie.

fot. mtv networks/viacom

Lovebox to odbywający się w Londynie trzydniowy festiwal muzyczny. Zainicjowany został 10 lat temu przez didżejski duet Groove Armada, który od tego czasu co roku na nim gości. Lovebox jest ulubionym muzycznym wydarzeniem londyńskich fashionistów, gdzie stylizacja na koncert liczy się tak samo jak sceniczne występy.

Styl Lany idealnie pasuje do festiwalu – jej image jest spójny i konsekwentny, w przeciwieństwie do jej stylu śpiewania – Lana czasem śpiewa delikatnym, prawie-szeptem, a czasem mocną, niską barwą, co wywołuje dodatkowe zainteresowanie jej koncertami na żywo. Występ Lany na Lovebox był urozmaicony ciekawymi wizualizacjami, nawiązującymi do jej klimatycznych teledysków.

Koncert Lany Del Ray będziecie mogli obejrzeć 15 sierpnia o godzinie 16.00 na kanale MTV Live HD

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry