Osobista tragedia Gary’ego Barlowa

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

„Z nieodżałowanym smutkiem oznajmiamy, że straciliśmy dziecko. Poppy Barlow przyszła na świat martwa w dniu 4 sierpnia” – napisał w oficjalnym komunikacie Gary Barlow, wieloletni członek brytyjskiego boysbandu Take That. Jego żona, tancerka Dawn, poroniła 4 sierpnia.

Muzyk poprosił o uszanowanie jego prywatności wobec tak trudnych okoliczności. „Jedyne, co możemy teraz zrobić, to wyprawić Poppy wspaniały pogrzeb i kochać nasze pozostałe dzieci najlepiej, jak umiemy”.

Barlow jest członkiem zespołu od 1990, roku jego założenia. Razem z Howardem Donaldem, Jasonem Orange, Markiem Owenem i Robbie Williamsem stworzyli jeden z najbardziej atrakcyjnych komercyjnie boysbandów w dziejach muzyki rozrykowej, sprzedając ponad 50 mln swoich nagrań na całym świecie. Ich ostatni album, wydany po okresie zawieszenia działalności w latach 1996-2005, zatytułowany Progress, ukazał się w 2010r.; pochodzi z neigo hitowy singel „The Flood”.

Pojawiły się pogłoski, że Take That ma wystąpić w czasie oficjalnej ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie 12 sierpnia.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-19153652
http://www.contactmusic.com/news/gary-barlows-baby-girl-poppy-dies-at-birth_1384847

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry