Keith Urban o swoim nowym albumie

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Australijski piosenkarz country scharakteryzował swój nadchodzącym album „niepodobnym” do swoich wcześniejszych wydawnictw. „Chciałem, by wszystko wokół mnie w trakcie nagrań było mi nieznane; myślę, że to dobre w tym sensie, że zrobiłem coś, czego zapewne w innych warunkach nigdy bym nie dokonał”, powiedział muzyk w rozmowie z portalem tennessean.com.

Urban ma nadzieję, że na nowym albumie uda mu się dotrzeć w muzyczne rejony, których wcześniej nie dotykał. Przyznał jednak, że jest to trudne i spowodowało, że jest przepracowany. „To nie jest łatwe. W przyszłym roku wyruszam w trasę koncertową, choć pewnie nie na pcozątku roku, gdyż muszę uporządkować pewne sprawy i oczywiście dać czas albumowi, by ukazał się jako pierwszy”.

Piosenkarz jest przede wszystkim zachwycony piosenką, którą napisał wspólnie z producentem Jay’em Joycem i Jeremym Spillmanem. „Utwór jest moją podróżą przez ostatnie sześć lat, opowiada o mojej przemianie”.

Trzy albumy Urbana zdobywały szczyt listy US Country Albums prowadzonej przez Billboard. Ostatnim jego wydawnictwem jest Get Closer wydane 16 listopada 2010 r.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.keithurban.net/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry