Lady Gaga ujawniła nazwę nowego albumu

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, RADIO, ROZRYWKA, ŚWIAT

Gwiazda pop we wpisie na Twitterze uchyliła trochę rąbka tajemnicy okrywającej jej kolejny album. Krążek będzie nosić nazwę Artpop i ukaże się na przełomie bieżącego i przyszłego roku.

Gaga opublikowała w serwisie społecznościowym zdjęcie, na którym pozuje z napisem „ARTPOP” wytatuowanym na przedramieniu. Poniżej widniał podpis „nowy album, nowy czcionka” i prośba piosenkarki, by „wszyscy fani i dziennikarze pisali nazwę albumu dużą literą. Zawsze!”.

fot. MTV


Artystka jest teraz w trakcie ogólnoświatowej trasy koncertowej promującej album Born This Way, który ukazał się na początku 2011 r. Na trasę składa się 110 koncertów w obu Amerykach, Europie i Azji, trwać będzie ona do końca roku.

Piosenkarka, która sprzedała już ponad 50 mln swoich nagrań na swoim świecie pojawi się na dużym ekranie w filmie Roberta Rodrigueza pt. Machete Kills, który ukazać ma się późną jesienią.

Jak donosi BBC, podczas koncertu w Nowym Jorku w czerwcu Gaga zagrała nieopublikowaną jeszcze piosenkę. Podejrzewa się, że zostanie umieszczona na Artpop, a może nawet zostanie pierwsyzm singlem promującym krążek.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.bbc.co.uk/go/rss/-/newsbeat/19140535
http://www.ladygaga.com/bornthiswayball/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry