Siódma edycja Coke Live Music Festival za nami

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

W nocy z niedzieli na poniedziałek zakończyła się siódma edycja Coke Live Music Festivalu, zgromadziła na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego prawie 30-tysięczna publiczność. Zgodnie z założeniem festiwalu, który za cel stawia sobie pokazywanie gwiazd z różnych dziedzin na scenie aż roiło się od wybitnych muzyków.

Największą gwiazdą soboty był zespół The Killers, który przyciągnął pod scenę prawdziwe tłumy.W sobotę ogromną dawkę energii na scenę wnieśli także The Roots. W niedzielę festiwalowiczów czekała równie pokaźna dawka emocji. Rozpoczął swym melancholijnym popem Spector, po nim nadszedł czas na uwielbianą na festiwalach formację Crystal Fighters. W niedzielę na scenie pojawił się także Snoop Dogg na deser zagrało bardzo popularne w Polsce Placebo z premierowym materiałem.

Na Coke’u wystąpili również: po raz pierwszy w Polsce Mystery Jets, kanadyjski Azari & III oraz polskie grupy: Cool Kids of Death, Mucy, Kim Nowak, Fair Weather Friends, Keira is You, Pezet & Małolat Live Band i Tabasko.

Na CLMF ściągają ludzie z całej Polski, ale i z zagranicy. To dla nich okazja nie tylko do zabawy, ale i poznania miasta, tym bardziej, że w tym roku organizatorzy przygotowali szereg atrakcji wykraczających poza teren festiwalu jak warsztaty, brunche, imprezy klubowe i pokazy oraz silent disco.

Źródło:CLMF
Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry