Tańsza i szybsza Neostrada w Orange Polska

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, TECHNOLOGIE

Neostrada w Orange Polska przyspiesza. W promocji obowiązującej od 14 sierpnia najniższą opcją prędkości Neostrady jest opcja do 10 Mb/s. Można ją kupić za 49 zł miesięcznie, czyli w dotychczasowej cenie opcji do 2 Mb/s. Niższy abonament zapłacą też klienci, którzy zdecydują się na FunPack, czyli szybki internet w pakiecie z telefonem domowym i telewizją.

(c) TPSA BP

Orange Polska upraszcza ofertę internetową pozostawiając 4 opcje prędkości Neostrady – do 10, do 20, do 40 lub do 80 Mb/s. Abonament Neostrady do 10 Mb/s zamiast dotychczasowych 59,15 zł wynosi 49 zł z VAT przy umowie na 24 miesiące. Wcześniej w tej cenie dostępna była 5 razy wolniejsza Neostrada, o prędkości do 2 Mb/s.

Niższe są także ceny Neostrady do 10 Mb/s w pakiecie z innymi usługami: Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami (czyli internet i telefon domowy) jest dostępna w cenie 89,01 zł miesięcznie. Z kolei FunPack, czyli Neostradę, telewizję z pakietem Witaj HD (79 kanałów, w tym 16 HD) oraz telefonem domowym (nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA, Kanadzie i Australii) można kupić za 128 zł z VAT miesięcznie.

źródło: orange

Powiązane wpisy

  • Robert

    Dobrze że są takie promocje – powinno ich być jeszcze więcej i jeszcze taniej. Nigdy nie lubiłem wybierać się do biura żeby coś załatwić. Wolę jak przedstawiciel przyjeżdża do mnie. Nie jednego już wypróbowałem – najlepszy ma swoją stronę http://www.orangefirma.pl


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry