The Exploited gwiazdą Cieszanów Rock Festival

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA

Główną atrakcją zaplanowanego na 24-26 sierpnia Cieszanów Rock Festival będzie szkocki zespół punkowy The Exploited. Impreza jest największym festiwalem w Polsce południowo-wschodniej. W poprzedniej edycji udział wzięło ok. 15 tys. osób.

Będzie to pierwszy koncert formacji na Podkarpaciu i pierwszy w tym roku w Polsce. Założona w 1979 r. w Edynburgu grupa ma na koncie osiem albumów studyjnych, z których ostatni, Fuck The System, ukazał się w 2003 r.

stock.xchng


Na festiwalu obok The Exploited zagrają rodzime gwiazdy rocka i metalu, m.in. Luxtorpeda, Lao Che, Coma, Apteka, T.Love i Decapitated. Na scenie pojawi się również nowy projekt Piotra Banacha – Ludzie Mili, a także czeska grupa Pipes and Pints.

W ramach festiwalu odbędzie się również konkurs młodych zespołów. W tym roku do Przeglądu Młodych Zespołów zgłosiły się 103 formacje nie tylko z całej Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Litwy, Białorusi. Do udziału w konkursie zakwalifikowały się: The Toobes, Urban Foxes, Burek! Dobry Pies, The Skys, Swobodna, Visions Of Tondal, Awariat NATO.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.cieszanowrockfestiwal.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry