Deadmau5 wyda nowy album, singiel, po czym… odpocznie od muzyki

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Deadmau5 (właśc. Joel Thomas Zimmerman, ur. 1981), kanadyjski DJ i producent, zapowiedział wydanie nowego albumu, ogłosił również, że niebawem ukaże się jego nowy singiel z udziałem członka My Chemical Romance, Gerarda Waya, po czym wyznał, że zamierza odpocząć od grania i komponowania.

W ciągu ostatnich miesięcy DJ nagrywał nowy materiał w nowo odremontowanym studiu w Toronto. Utwór nagrany wspólnie z Wayem, „Professional Griefers”, został wydany jako singel 14 sierpnia.

W poście w serwisie społecznościowym tumblr muzyk napisał, że chce skupić się na życiu osobistym, odnaleźć swoje miejsce, zyskać wewnętrzny spokój, gdyż czuje się „bardzo słabo pod względem psychicznym” i „musi określić swoje miejsce w muzyce i tym, co właściwie robię”.

Nowe wydawnictwo, zatytułowane enigmatycznie >album title goes here< (tutaj umieść tytuł albumu) ukaże się 21 września. Piotr Sitnik Źródła: http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Deadmau5-announces-new-album,-single-and-takes-a-break&nItemID=55415 http://www.deadmau5.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry