Dwa nowe covery i EP The Vaccines

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

The Vaccines nagrali akustyczną wersję hitu szwedzkiego zespołu popowego ABBA „The Winner Takes It All” i udostępnili go za darmo na własnej stronie internetowej. Utwór jest jednym z czterech utworów, które zostały umieszczone na EP Please, Please Do Not Disturb. Obok „The Winner Takes It All” znalazły się na nim „The Beast In Me” i „Wire’s ‚Mannequin” Nicka Lowe’a, a także „That Summer Feeling” Jonathana Richmana.

fot. GunslingerXYZ


Frontman grupy Justin Young powiedział: „EP jest prezentem dla fanów wypełniającym lukę pomiędzy dwoma albumami studyjnymi. Jest też rozgrzewką przed naszym drugim longplayem, The Vaccines Come Of Age, który ukaże się we wrześniu”.

Założona w 2010 r. formacja wydała dotychczas jeden album, What Did You Expect from the Vaccines? (14 marca 2011, Columbia Records), który uplasował się na 4. miejscu brytyjskiej listy UK Albums Chart. Grupa, którą obok Younga tworzą Árni Hjörvar, Freddie Cowan i Pete Robertson, ma na koncie występy na kilku europejskich festiwalach i supportowała już takich muzyków jak Kasabian, The Walkmen, The Stone Roses, Arctic Monkeys i Arcade Fire.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=The-Vaccines-cover-Abba-and-Nick-Lowe&nItemID=55413
http://www.nme.com/news/the-vaccines/65440

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry