Jula – Na Krawędzi

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Jula (właśc. Julita Fabiszewska), autorka ostatnich hitów polskiego rynku muzycznego, „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”, wydała 14 sierpnia debiutancki album studyjny zatytułowany Na Krawędzi za pośrednictwem wytwórni My Music.

Na stronie wytwórni czytamy: „Płyta „Na krawędzi” inspirowana jest, w większości, przeżyciami przyjaciół Juli i obserwacją relacji, które zachodzą między ludźmi. Znajdują się na niej kompozycje, które powstały na przestrzeni 3 lat. Są to utwory o niespełnionej miłości i o nadziei na lepsze jutro. Klimat płyty utrzymany jest w stylu rockowo-popowym. Utwory pomimo tego, że są o miłości różnią się od siebie, przez co każdy jest bardzo indywidualny. Dzięki temu są i te na złe dni jak i te, przy których można poczuć się wolnym i szczęśliwym.”

Na płycie znalazło się dziesięć autorskich kompozycji piosenkarki, która skomentowała album: chciałabym by choć jedna osoba, która wysłucha repertuaru mogła w nim odnaleźć część siebie. Podczas całego okresu mojej drogi muzycznej to ludzie dawali mi siłę i powód bym tworzyła to co kocham. W większości to oni sami bardzo nieświadomie stworzyli tę płytę”.

Jula zasłynęła w 2010 r. własnymi utworami umieszczanymi w serwisie YouTube. Jej pierwszy singel, „Za każdym razem”, został wydany przez MyMusic 1 lutego br. i zdobył szczyty list przebojów, m.in. Radia ESKA, RMF Maxxx, RMF.

Jula zdobyła dwie statuetki ESKA Music Awards 2012, w kategoriach Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta na ESKA.pl.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.onet.pl/plyty/katalog/jula-na-krawedzi,649326,plyta.html
http://www.my-music.pl/cd,159,Jula_Na_krawedzi

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry