Spędź weekend z Sandrą Bullock i jej filmami

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Sandra Bullock bardzo często gości na ekranach naszych telewizorów. Najbliższy weekend polecamy Wam spędzić z tą przesympatyczną amerykańską aktorką. Proponujemy rozpocząć piątkowy wieczór z filmem pt. „Ja Cię kocham a Ty śpisz”, sobotni wieczór z „Miss Agent” w dwóch odsłonach oraz niedzielę z najświeższą komedią „Narzeczony mimo woli”
Każdy z wyżej wymienionych filmów daje gwarancję poprawy humoru ponieważ wraz Sandrą wystąpiły gwiazdy kina takie jak Candice Bergen, Regina King,Bette White, Heather Burns, William Shatner, Michael Caine, Ryan Reynolds oraz Bill Pullman

„Ja Cię kocham a Ty śpisz” – 1995
Lucy (Sandra Bullock), która jest kasjerką metra, zakochuje się w Peterze (Peter Gallagher), którego codziennie widuje na stacji. Ten za to nie ma pojęcia o istnieniu Lucy.Wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia Peter ulega wypadkowi, Lucy ratuje mu życie a jego rodzina w szpitalu mylnie bierze dziewczynę za jego narzeczoną. Peter tym domysłom nie zaprzecza, bo najpierw jest w śpiączce, a potem dochodzi do wniosku, że amnezja jest przyczyną dla której nie pamięta kto jest wybranką jego serca. Mimo że początkowo Lucy czuje się niezręcznie w tej dziwacznej sytuacji, nowa rola siostry, córki i kuzynki zaczyna podobać się samotnej dziewczynie, której na co dzień towarzyszy tylko kot. Zwłaszcza, że oczekiwanie na to aż Peter obudzi się ze śpiączki umila jej jego brat Jack (Bill Pullman)


„Miss Agent „(2000) „Miss Agent 2”(2005)

W obu częściach filmu Sandra Bullock daje popis aktorstwa komediowego wcielając się w role agentki FBI Gracie Hart oraz Miss New Jersey Gracie Lou Freebush. W pierwszej części filmu Gracie ma za zadanie przeniknąć do świata Miss USA jako kandydatka wyborów Miss USA aby zdemaskować niebezpiecznego terrorystę, który szykuje kolejny zamach. Problem w tym, że brak jej kompletnie wdzięku, jest zaniedbana, nie umie się ubrać i daleko jej do bycia pięknością. W drugiej części Gracie staje się twarzą FBI wraz z nową partnerką graną przez Reginę King ma odnaleźć sprawców porwania zwyciężczyni konkursu piękności i najlepszej przyjaciółki Gracie. Oba filmy zarobiły na całym świecie ponad 300 milionów dolarów co potwierdza, że warto spędzić czas z Miss Agent i jej przyjaciółmi!

„Narzeczony mimo woli” (2009)
Gwiazda komedii romantycznych Sandra Bullock powraca w duecie z równie uroczym i zabójczo przystojnym Ryanem Reynoldsem w komedii „Narzeczony mimo woli”. Główną bohaterką filmu jest Margaret – pracoholiczka, wydawca książek , tyranizująca wszystkich swoich podwładnych, której kariera zawodowa wisi na krawędzi po otrzymaniu informacji o przymusowej deportacji do Kanady. Wpada na idealny pomysł- szybkie małżeństwo z Andrew jej asystentem i po problemie …

Udanego weekendu z Sandrą Bullock!

RKD 🙂

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry