Podwójny singel We Are Augustines

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Pochodzaca z Brooklynu grupa zamierza 3 września wydać podwójny singel zawierający utwory „Book of James” i „Philadelphia” tuż przed wyruszeniem w jesienną trasę koncertową po Wielkiej brytanii, tuż po występach pod koniec sierpnia na festiwalach w Leeds i Reading.

fot.wikipedia


Tercet cały rok spędził jak na razie w trasie. Po zagraniu serii koncertów w Wielkiej Brytanii w maju br., muzycy wrócili do domu, by wystąpić w kilku popularnych programach telewizyjnych (David Letterman, Jay Leno, Carson Daly). Następnie partnerowali formacji Band of Skulls w ich podróży po USA, by w końcu połączyć siły z Counting Crows tuż przed występami na letnich festiwalach w Europie.

„Book of James” jest uznawany za wizytówkę zespołu. Jak pisze music-news.com, „urocze, dobitne brzmienia połączone z melodyjnym, łagodnie kojącym wokalem” zostały uznane przez krytyków muzycznych w USA za jeden z najlepszych singli roku i najlepszą produkcję w historii grupy.

Debiutancki album formacji założonej w 2010 r., Rise Ye Sunken Ships, został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Riot Magazine przyznał albumowi maksymalną ocenę w pięciostopniowej skali nazywając go „perfekcyjnym”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=We-Are-Augustines-to-release-double-A-side-single&nItemID=55462
http://www.weareaugustines.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry