Lady Gaga chce spotkać się z Davidem Cameronem

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ekscentryczna piosenkarka oznajmiła, że podjęła starania o spotkanie z premierem Wielkiej Brytanii, Davidem Cameronem, by porozmawiać o działalności swojej fundacji charytatywnej. Spotkanie miałoby odbyć się w przyszłym miesiącu.

fot. MTV


Gwiazda ma już za sobą spotkanie z Barakiem Obamą nt. Celów działalności Born This Way Foundation, którą założyła po sukcesie swojego drugiego albumu studyjnego, Born This Way (wyd. 2011). Jak donosi gazeta Mail On Sunday: „Gaga współpracuje z Uniwersytetem Harvarda i rządem Obamy, teraz chce przedyskutować cele jej fundacji z premierem Cameronem”.

Rzecznik Downing Street 10, siedziby premiera, odpowiedział dość entuzjastycznie: „Jeśli Lady Gaga odezwie się do nas, z pewnością wyślemy stosowną odpowiedź”.

Gaga niedawno ogłosiła nazwę swojego nadchodzącego albumu ARTPOP, który ma zostać wydany na początku 2013 r.

Obecnie piosenkarka jest ciągle w trakcie trasy koncertowej promującej Born This Way, składającej się w sumie z 110 występów. 14 sierpnia zachwyciła publiczność w Sofii, by wyjechać na Wyspy Brytyjskie i zagrać w Twickenham (8 i 9 września) i Manchesterze (11 września).

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.nme.com/news/lady-gaga/65498
http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/music/news-and-interviews/Lady-Gaga-plans-to-meet-British-Prime-Minister/articleshow/15490165.cms

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry