Monika Brodka ma ochotę na podbój zagranicznych scen

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

– Nie chodzi mi o wielką amerykańską karierę, raczej o poczucie, że nie jestem zamknięta w granicach Polski. Ciekawa jestem, jak to jest spać na materacu u znajomych i występować przed publicznością, która mnie nie zna. Chcę się sprawdzić, poczuć się jeszcze raz anonimowa. Jeszcze raz coś zdobyć, osiągnąć. – powiedziała Brodka w rozmowie z magazynem Elle.

Wokalistka, która pojawiła się na scenie muzycznej dzięki zwycięstwie w programie „Idol” w 2004 r., wydała od tego czasu trzy albumy studyjne. Jej ostatni krążek Granda (2010) zdobył status podwójnej platynowej płyty w Polsce, zajął 2. miejsce na liście przebojów OLiS. Na początku 2012 r. piosenkarka wydała EP zatytułowane LAX, na którym znalazł się hit „Varsovie”, zdobywca szczytów list radia RMF i Programu Trzeciego Polskiego Radia.

W lipcu i sierpniu Brodka zagrała na festiwalach na Łotwie (Positivus w Salacgrivie) i Węgrzech (Sziget w Budapeszcie). Węgierski festiwal to jeden z największych i najpopularniejszych festiwali w Europie. Polka znalazła się na liście wykonawców wśród takich gwiazd jak m.in. Placebo, The Killers i Korn.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.dziennik.pl/news/artykuly/401053,monika-brodka-na-podboj-swiata.html
http://www.monikabrodka.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry