Można już zamówić autobiografię Pete’a Townshenda

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W październiku do sklepów trafi autobiografia legendarnego gitarzysty Pete’a Townshenda, zatytułowana Who I Am. Jak powiedział muzyk dla music-news.com „w książce znajdziecie wszystko o moich doświadczeniach z muzyką, filmem, narkotykami, kobietami, alkoholem – ogólnie, z życiem”.

W rozmowie z BBC były członek The Who powiedział: „Mam szczęście być jeszcze żywym i mieć tak fascynującą hsitorię do opowiedzenia, pełną dzikich przygód, napadów natchnienia i kreatywności. Cieszę się, że mogłem napisać tę książkę własnoręcznie, moim własnym stylem, który większość fanów będzie mogła poznać po raz pierwszy”.

Who I Am zostanie wydany przez Harper Collins 8 października w USA, dzień później w Australii i 11 października w Wielkiej Brytanii. Przedsprzedaż już rozpoczęła się na stronie internetowej wydawnictwa.

Muzyk potwierdził, że poświęcił rozdział, „a może nawet więcej”, perkusiście The Who, Keith’owi Moonowi. „Tak, znajdziecie w niej moje hsitorie z Keithem, a także to, co znam z wiarygodnych relacji. Pamiętam jego zwariowany stosunek do sytuacji, w jakiej się nagle znaleźliśmy, sława i to wszystko, i myślę, że warto było to uwiecznić. Może będzie to brzmieć uczciwie, z pierwszej ręki”.

Książkę możecie zamówić tutaj : Pete Townshend: Who I Am

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Pete-Townshend-to-release-autobiography-watch-trailer&nItemID=55488
http://www.guitarworld.com/pete-townshend-autobiography-who-i-am-memoir-available-pre-order

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry