Michael Kiwanuka zapowiedział wydanie singla i kolejne koncerty

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

24 września ukaże się najnowszy singel brytyjskiego piosenkarza soul Michaela Kiwanuki pt. „Bones”. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu artysty, Home Again, wydanego w marcu przez Polydor Records.

Home Again odniósł duży sukces, sprzedając się jak dotąd w nakładzie 400 tys. egzemplarzy. W kwietniu Kiwanuka rozpoczął trasę koncertową po Europie, by następnie przenieść się do Stanów Zjednoczonych, na końcu zaś zaliczył występy w Australii, Nowej Zelandii i Japonii. Lato jest nie mniej pracowite dla wokalisty, który pojawił się na kilku dużych festiwalach we Francji, Niemczech i Hiszpanii. Na jesieni Kiwanuka wyruszy do Wielkiej Brytanii, gdzie zagra serię koncertów, spośród których ostatni odbędzie się w grudniu w londyńskiej Royal Festival Hall.

fot. Jeroen Komen/cc.3.0


Wokalista wystąpił ostatnio w kilku znanych programach telewizyjnych, m.in. Late Show with David Letterman. W maju ukazała się amerykańska wersja Home Again, w nagraniach do której uczestniczył m.in. Dan Auerbach (Black Keys). Sesje odbyły się w należącym do Raya Daviesa studiu Konk Studios w Londynie.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://michaelkiwanuka.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry