Darmowa nawigacja w ten weekend dla klientów Orange

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

W czasie najbliższego weekendu klienci Orange będą mogli pobrać bezpłatną wersję inteligentnej nawigacji samochodowej oraz pieszej i korzystać z niej bez żadnych opłat przez 7 dni. Nawigacja Orange to najtańszy i najwygodniejszy sposób na szybkie znalezienie najlepszej drogi do celu.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w czasie najbliższego weekendu wysłać SMS o treści „W” pod bezpłatny numer 80200 i zaczekać na SMS zwrotny zawierający link do pobrania aplikacji, za pomocą której Nawigacja Orange zostanie zainstalowana w telefonie. SMS-y można wysyłać od godziny 20.00, w piątek 24 sierpnia do godz. 23.59, w niedzielę 26 sierpnia 2012 roku.

fot. orange


Pobranie aplikacji przy wykorzystaniu przesłanego SMS-em linka jest bezpłatne. Klienci pobierający ją przez internet zapłacą jedynie za zainicjowanie transmisji danych, czyli równowartość jednej jednostki taryfikacyjnej dla połączeń z internetem (50kB).

Po zainstalowaniu Nawigacji Orange, będzie można korzystać z niej bezpłatnie przez 7 dni od momentu aktywacji. Użytkownik nie będzie ponosił również kosztów transmisji danych związanej z jej używaniem.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry