Nowe MultiPady Pro i Prime za jedyne 399zł.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Oba nowe modele MultiPadów Prestigio,które pojawią się w sprzedaży już we wrześniu br. pracują w oparciu o system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich i posiadają siedmiocalowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli. Na pokładzie urządzeń zainstalowano mnóstwo przydatnych aplikacji i programów, takich jak Google Mail, Media Player, Skype, Facebook, Twitter, Office Suite Professional, pakiet ciekawych gier oraz autorski program Prestigio eReader App z bezpośrednim dostępem do sklepu z e-bookami oferującego ponad 260 000 e-lektur w 22 językach.

fot. PMP3170 Pro


Producent zadbał o optymalne parametry konfiguracyjne modeli MultiPad 7.0 Prime i Pro. Do dyspozycji użytkowników jest 512MB pamięci RAM, 4GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej, z możliwością poszerzenia jej kartą microSD o kolejne 32GB. Sercem obu urządzeń są procesory z rodziny Cortex o taktowaniu zegara 1GHz. Na pokładzie znajdziemy także frontową kamerę o rozdzielczości 0,3MPx, przeznaczoną do wideo rozmów, gniazdo USB 2.0, czterokierunkowy sensor ruchu przydatny podczas grania oraz moduł WiFi 802.11b|g|n.

Nowe MultiPady różnią się za to designem. PMP3170 Pro ma cieńszą, bardziej klasyczną obudowę, ale mimo tego może się poszczycić wydajniejszą baterią o pojemności 3000mAh.

Oba modele MultiPadów Prestigio dostępne będą od września w cenie 399 zł.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry