Taylor Swift wystąpi na żywo podczas MTV VMA 2012

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Sześciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, Taylor Swift wykona podczas gali MTV Video Music Awards piosenkę ze swojego nadchodzącego albumu „Red”. Będzie to już trzeci występ artystki na VMA. Tym razem widzowie będą mieli okazję przekonać się, czego mogą się spodziewać po kolejnym albumie piosenkarki.

fot. viacom


W 2009 roku, Taylor Swift spotkała niezwykle niemiła sytuacja. Podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards, gdy Taylor zdobyła statuetkę za najlepsze wideo, na scenę wtargnął Kanye West, wyrwał jej z rąk mikrofon i oznajmił światu, że statuetkę powinna zdobyć Beyonce! Kanye West został skrytykowany za swoje zachowanie nawet przez samego Baracka Obamę. Po tym incydencie, Kanye wielokrotnie przepraszał Taylor, napisał dla niej nawet piosenkę. Taylor nie jest jednak przekonana do szczerości jego intencji. W tym roku, Kanye jest nominowany w dwóch kategoriach, w tym dla najlepszego teledysku hip hopowego.

Stacja MTV potwierdziła również, że swój udział w roli wręczających nagrody potwierdzili Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Mac Miller, oraz “Fierce Five”, czyli amerykańska żeńska drużyna gimnastyki sportowej, która zdobyła złoto podczas tegorocznej Olimpiady.

Swift dołączyła do grona wcześniej potwierdzonych najpopularniejszych obecnie wykonawców takich jak: Green Day, P!nk, Alicia Keys, oraz brytyjski boysband One Direction, nominowany do jednej z nagród. Galę poprowadzi Kevin Hart, aktor i komik, znany z niezwykle ciętego języka.

22-letnia Taylor Swift jest posiadaczką 6 nagród Grammy, w tym nagrody “Album roku” za wydany w 2008 roku album „Fearless”, którą zdobyła, jako najmłodsza artystka w historii konkursu. W październiku Swift wyda swój czwarty studyjny album, zatytułowany „Red”.

Emisja MTV Video Music Awards na żywo w MTV w nocy z 6 na 7 września.

źródło: mtv

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry