Europejczycy docenili NASy od ZyXELa

AKTUALNOŚCI, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Po niespełna roku od premiery najnowszej serii NASów od ZyXELa – NSA300, produkty te zdobyły zaufanie i popularność wśród użytkowników domowych oraz odbiorców biznesowych. Dowodem na to są przychylne recenzje benchmarkowe i indywidualne, jak również nagrody przyznane urządzeniom przez specjalistyczną prasę i branżowe serwisy internetowe.

W samej tylko Europie serwery mediów z rodziny NSA300 zdobyły do tej pory ponad 15 nagród i wyróżnień. Najbardziej uznanym modelem jest jednodyskowy NSA310. Produkt ten ma na koncie już 8 nagród, wśród których znajdują się m.in. „Dobry zakup” od czeskiego magazynu Computer, nagroda „Econo lipiec 2012” przyznana przez polski miesięcznik CHIP czy „Rekomendacja” od węgierskiego wydania PC World. Także dwudyskowe urządzenia – NSA320 i flagowy produkt serii, czyli NSA325 – zyskały uznanie na europejskim rynku. Wspólnym mianownikiem wszystkich wyróżnień otrzymywanych przez NASy jest ich wysoka jakość, niezawodność, szeroki wachlarz funkcjonalności i atrakcyjna cena. Dużą zasługą dobrych recenzji jest także lokalizacja języka instrukcji obsługi oraz interfejsu, co znacznie ułatwia użytkownikom korzystanie z wielu funkcji NASów. Nowe modele osiągają nawet 3 razy lepsze prędkości przesyłu oraz zapisu danych, niż ich poprzednicy. Urządzenia ZyXELa uznawane są za jedne z najmocniejszych i jednocześnie atrakcyjnych cenowo serwerów mediów dostępnych na rynku.

“Jako serwer multimedialny NSA310 sprawuje się perfekcyjnie” – magazyn Computer, Czechy

“NAS ZyXEL320 osiąga dobre prędkości i transfer nawet dwa razy szybszy w porównaniu do konkurencji” – magazyn PC Revue, Słowacja

“Za tę cenę jest to prawdziwy high-end” – magazyn T3, Polska

Seria urządzeń ZyXEL NSA300 (w skład której wchodzą NSA310, NSA320 oraz NSA325) została zaprojektowana dla użytkowników domowych i małych firm jako serwer mediów i narzędzie do backupu. Interfejs gigabitowy zapewnia odpowiednio szybki transfer oraz wspiera najnowsze systemy operacyjne, w tym Windows 7 i Mac OS X. Za pomocą portów USB można bezprzewodowo podłączyć kolejne urządzenia do sieci tak, aby wszyscy użytkownicy mogli z nich korzystać. Produkty są wspierane przez aplikację dla iOS oraz Androida, która umożliwia stworzenie bezpiecznej prywatnej „chmury”, a co za tym idzie – łatwy dostęp oraz zarządzanie swoimi plikami niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

źródło: zyxel

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry