Jesień w TELE5 – nowe filmy i seriale

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Serial „Bestia” z ostatnią rolą Patricka Swayze i nowości filmowe z gwiazdami to propozycja kanału Tele5 na jesień 2012.

„Tej jesieni zaprezentujemy widzom kilkanaście premierowych filmów w gwiazdorskiej obsadzie, między innymi: „AMERICAN PSYCHO” z Willemem Dafoe i Reese Witherspoon, „WIEK NIEWINNOŚCI” z Danielem Day Lewisem, Michelle Pfeiffer i Winoną Ryder, „PRZEBUDZENIA” z Robertem DeNiro i Robinem Williamsem. Nie zabraknie też lżejszych tytułów z takimi aktorami jak: Bruce Willis, Jack Nicholson czy Arnold Schwarzenegger” – mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

„Wśród seriali wyróżniłbym zwłaszcza „BESTIĘ” z ostatnią rolą Patricka Swayze. Ten trzymający w napięciu serial sensacyjny ze znakomitą rolą tego świetnego aktora będzie stanowił z pewnością ważny punkt naszej jesiennej ramówki i – mam nadzieję – przyciągnie liczną, nie tylko męską, widownię”- dodaje Borys.

Tele5 wyemituje od 12 września, w środy o godzinie 20:05, drugi sezon serialu „Strażnicy Alaski”. Opowiada on o losach ratowników stacjonujący w bazie na Alasce. Ćwiczenia, przygotowania, liczne akcje ratunkowe i poszukiwawcze to ich codzienność. O swoich misjach opowiadają prawdziwi funkcjonariusze, co tylko podkreśla autentyczność oraz dramatyzm przedstawionych zdarzeń. Dzięki ich relacjom widzowie dowiedzą się, na czym naprawdę polega praca strażnika Alaski.

W jesiennej ofercie kanału Tele5 pojawi się także sensacyjny serial „Bestia”. Patrick Swayze gra w nim tajnego agenta FBI Barkera, który rozpracowuje świat przestępczy Chicago. Pewnego dnia dostaje nowego partnera – Dova, który na pierwszy rzut oka wydaje się całkowicie niedoświadczony. Baker nie zdaje sobie sprawy, z tego iż nowicjusz jest zwerbowany, by jako podwójny agent przeprowadził śledztwo w sprawie jego działalności. Emisja serialu od 18 września w każdy wtorek o godzinie 20:05.

W wieczornym paśmie filmowym na antenie Tele5 pojawią się premierowe filmy między innymi takie jak: „American Psycho”, „Bohater ostatniej akcji”, „Sekretne okno”, „Wiek niewinności”, „Hudson Hawk”, „Przebudzenia”. To propozycja kanału dla miłośników kina z gwiazdorską obsadą. Stacja emitować będzie tytuły z gatunku: dramat, thriller, obyczajowy, komedia. Na ekranie pojawią się takie światowej sławy gwiazd jak: Willem Dafoe, Reese Witherspoon, Michelle Pfeiffer, Winona Ryder, Bruce Willis, Andie MacDowell, Johnny Depp, Arnold Schwarzenegger.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry