Lily Allen wraca na scenę razem z Pink

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Brytyjska piosenkarka wyznała, że była „bardzo podekscytowana i zadowolona” z występu razem z Pink 20 sierpnia. Koncert odbył się w Los Angeles. Obie panie współpracowały już razem przy nagrywaniu singla „True Love”

„Na początku czułam się trochę dziwnie, z powrotem na scenie po tak długim czasie, jednak Pink sprawiła, że poczułam się komfortowo. Nie mogę się doczekać kolejnych występów” – powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla gazety The Sun.

Photo by The Style Scout/cc2.5

Allen poleciała do Los Angeles razem z rodziną: mamą i ośmiomiesięczną córką Ethel. Gwiazda ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka z mężem Samem Cooperem, a także, że planuje rozpoczęcie nagrań do kolejnego albumu. W czasie koncertu Pink zaprezentowała kilka utworów z nadchodzącego albumu The Truth About Love.

Allen wydała dotychczas dwa albumy studyjne: debiutancki Alright, Still (2006) i It’s Not Me, It’s You (2009), z którego pochodzą hity „The Fear” i „Fuck You”. W 2010 r. artystka ogłosiła zakończenie kariery estradowej i skupienie się na życiu osobistym i biznesowym, zakładając własną linię markowej odzieży i otwierając pierwszy sklep pod marką Lily Rose Cooper w Londynie.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Lily-Allen-returns-to-stage-with-Pink&nItemID=55775
http://www.belfasttelegraph.co.uk/entertainment/news/lily-returns-to-stage-with-pink-16201044.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry