Kiepski start nowych sezonów telewizyjnych talent show

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Wyemitowane w miniony weekend pierwsze odcinki telewizyjnych show nie cieszyły się taką popularnością na jaką liczyli zapewne producenci. Zarówno startujący w sobotę „Mam talent” jak i wyemitowany w niedzielę pierwszy odcinek polsatowskiego „Must Be The Music” zanotowały najgorsze wyniki oglądalności w swojej historii.
Sobotni odcinek „Mam talent” obejrzało ok. 3,3 mln widzów. W porównaniu z pierwszymi odcinkami poprzednich edycji programu to o prawie 400 tys. mniej.

Podobnie wygląda sytuację polsatowskiego „Must Be The Music”, na który w niedzielny wieczór zdecydowało się tylko 2,8 mln osób. Pierwsze odcinki poprzednich edycji programu gromadziły przed telewizorami ponad 3,5 mln widzów, więc jest to znaczący spadek. Jest to tym bardziej dotkliwe, że show przegrało z kretesem z emitowaną w tym samym czasie nowa propozycja TVN – kuchenny show „Masterchef”, na które zdecydowało się 3,1 mln widzów.
Być może za tak kiepskimi wynikami stoi ostatni jeszcze wakacyjny weekend, a może widzom znudziły się już znane formaty?

Źródło:
http://muzyka.interia.pl/pop/news/telewizyjne-show-slaby-start,1838438,44

Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry