Nowe kanały w ofercie CYFRY+, FightBOX i FilmBOX Action

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

We wtorek CYFRA+ powiększyła swoją ofertę o dwa nowe kanały: dedykowany kinu akcji FilmBox Action oraz poświęcony sportom walki FightBox.Stacje dostępne odpowiednio na pozycjach 59 i 129 poszerzą opcję Filmbox HD oraz pakiety CANAL+ Prestige HD i Prestiż HD+.

FilmBox Action to nowa na polskim rynku stacja prezentująca dynamiczne kino akcji, thrillery, horrory i seriale sensacyjne. Przez 24 godziny na dobę pokazuje emocjonujące filmy z udziałem najbardziej znanych aktorów mocnego kina – Bruce’a Willisa, Jasona Stathama, Jeta Li czy Stevena Seagala. W ramówce kanału znajdą się m.in. tak uznane tytuły, jak „Pulp Fiction” Quentina Tarantino czy „Opętanie” Davida Koeppa a także trzymające w napięciu seriale „10,5” i „Killer Wave”.

Filmbox Action to już 31 kanał dla miłośników kina w bogatej i różnorodnej ofercie CYFRY+, zawierającej unikalny zestaw stacji filmowych, w tym wszystkie dostępne na rynku kanały premium z rodziny CANAL+ i HBO w jakości HD.

Z kolei FightBox to kanał poszerzający sportową ofertę platformy. Poświęcony sztukom walki – dyscyplinie zyskującej coraz większą popularność w Polsce, prezentuje relacje z rozgrywek wielu lig i federacji z USA, Japonii i Europy, w tym: Global Sumo, Grand Sumo Tournament, WKF, MMA Ultimate Combat Experience, Gotham Boxing, Seminole Warriors Boxing, Cage Fighting Championships czy MMA Armageddon Fighting Championship. Fightbox to także popularne amerykańskie programy takie, jak „Inside MMA”, „Art of Fighting”, „Arm Wars”, czy cykl „Beyond MMA” podpatrujący życie sportowców poza ringiem.

źródło: cyfra+

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry