Rekordowa sprzedaż Samsunga Galaxy SIII

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Samsung poinformował o wynikach sprzedaży najnowszego smartfona – Galaxy S III. W ciągu 100 dni od rynkowej premiery GALAXY S III sprzedano 20 mln sztuk tego modelu. To absolutny rekord. Smartfon sprzedaje się szybciej, niż którykolwiek z jego poprzedników. Głównym ródłem sukcesu flagowego smartfona firmy Samsung są ergonomiczna konstrukcja i nowe funkcje.

fot. samsung

Inspirowany naturą GALAXY S III to rewolucyjny smartfon, który zapewnia wyjątkowe wrażenia oraz intuicyjną obsługę. Duży, 4,8-calowy ekran HD Super AMOLED zapewnia doskonałą jakość obrazu, a szeroka gama funkcji fotograficznych pozwala łatwo uwiecznić każdy moment. Samsung GALAXY S III używa inteligentnego oprogramowania, które reaguje na twarz, gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, które zwiększają wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast.

„Od czasu majowego debiutu GALAXY S III cieszy się nieustającą uwagą i popularnością, a my jesteśmy zachwyceni jego sukcesem” – powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. „Chciałbym szczerze podziękować klientom, którzy wybrali GALAXY S III i zapewnić ich, że nigdy nie przestaniemy dostarczać inteligentnych technologii mobilnych, które pomagają użytkownikom odkrywać nowe możliwości i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania” – dodaje JK Shin.

W dniu premiery GALAXY S III był dostępny w kolorze ciemnoniebieskim (Pebble Blue) i białym (Marble White), a obecnie wybór rozszerzono o następujące barwy: bursztynową (*Amber Brown), rubinową (*Garnet Red), szafirową (*Sapphire Black) i tytanowo-szarą (*Titanium Gray).

źródło: samsung

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry