Nowe modele Amazon Kindle. Podstawowe modele jeszcze tańsze dla Polaków!

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Użytkowników e-readerów ucieszy fakt, że firma Amazon odświeżyła wczoraj modele najpopularniejszych na świecie czytników Kindle. Oprócz nowości produktowych także zmianie uległy ceny niektórych urządzeń. Najtańszego Kindle będzie można nabyć za 69 dolarów a najdroższego za 499 dolarów.

fot. amazon

Niewątpliwą „nowością” jest czytnik Amazona Kindle Fire HD z dużym wyświetlaczem o przekątnej 8,9 cala oraz wbudowanym modułem 4G i systemem dźwięku Dolby. Ten model w USA będzie kosztować 499 dolarów i może okazać się bardzo ciekawą alternatywą dla korzystających aktualnie ze starych wersji iPada, szukających głównie rozrywki audiowizualnej i szerokopasmowego dostępu do internetu.

A propos dostępu do internetu, Amazon zaproponował nowym użytkownikom najlepszą w USA ofertę. Za jedyne 49,99 USD posiadacze Kindle Fire HD będą mogli korzystać przez cały rok ze specjalnego pakietu szybkiego internetu bezprzewodowego w technologii LTE.

Amazon nie zapomniał również o typowych czytelnikach książek, niekoniecznie szukających audiowizualnych doznań. Aktualizacji doczekały się najprostsze modele Kindle. Obniżono ich cenę, najtańsze kosztują zaledwie 69 dolarów. Ten fakt również powinien ucieszyć polskich użytkowników. Wersja „international” wysyłana do Polski będzie o 20 dolarów tańsza. Już można ją zamawiać w cenie 89 dolarów a wraz z podatkami i przesyłką cena wyniesie 135 USD (wliczone koszty przesyłki kurierskiej i opłaty podatkowe) – wysyłka od 12 września.

Możecie dokonać zamówienia klikając na poniższy link:

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry