Coldplay w Polsce – takiego show jeszcze na świecie nie było!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Żywa legenda światowej muzyki, zespół Coldplay rusza w największą trase koncertowa tego roku. Koncerty zespołu obejrzą w sumie 2 miliony ludzi na całym świecie. Wśród nich będzie 50 tysięcy Polaków, którzy pojawią się 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to największy koncert w tym roku w Polsce.

Organizatorzy koncerty zapowiadają, że na tę trasę koncertowa Brytyjczycy przygotowali show jakiego jeszcze świat nie widział. Będzie on obejmował oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych także ogromny pokaz świateł, w którym brać będą udział także fani. Każdy przy wejściu na Stadion Narodowy otrzyma specjalną, kolorową opaskę. Będzie one sterowane przez radio i w odpowiednim momencie zacznie świecić, współgrając z tym, co będzie się dziać na scenie.

Pomysł zdaje się być rozwinięciem spontanicznej fanowskiej akcji podczas pierwszego koncertu Coldplay w Polsce, który miał miejsce na ubiegłorocznym Openerze. Publiczność stworzyła wówczas morze świecących punkcików podczas „Fix you” i „Yellow”.

Kilka dni temu na oficjalnym fanpage’u grupy na Facebooku pojawiło się zaproszenie skierowane do polskich fanów i to w dodatku w naszym ojczystym języku: „Polacy! Pamiętamy naszą pierwszą wizytę w Polsce, to był wspaniały czas. Za 3 tygodnie znów się z Wami spotkamy w Warszawie. Przyjdźcie! Czekamy na Was 19 września na Stadionie Narodowym…”

Źródło:
Livenation/money.pl
Monika Kapela

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry