Rihanna i Coldplay zagrają na Paraolimpiadzie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, SPORT, ŚWIAT

Organizatorzy londyńskiej Paraolimpiady potwierdzili, że podczas ceremonii zakończenia igrzysk 9 września wystąpią m.in. Rihanna i Coldplay. Wokalistka zagra swoje największe przeboje, po czym połączy się z brytyjskim zespołem, by zagrać duet „Price of China”.

Cała uroczystość będzie skupiać się wokół następujących elementów tematycznych: Ziemia, woda, wiatr, ogień, lód. Wg oficjalnej notatki organizatorów: „Cztery żywioły połączone w jeden podczas zakończenia największej imprezy sportowej świata. Naszym celem jest niesienie pochodni zjednoczenia, by w społecznościach możliwe były takie cuda, jak w naturze”.

Coldplay miał odrzucić propozycję grania na ceremonii zakończenia Igrzysk Olimpijskich 12 sierpnia, deklarując, że optują za występem na finale Paraolimpiady. Jak donosi dziennik Daily Mirror: „To będzie w zasadzie koncert Coldplay. Rzadko kiedy będą schodzić ze sceny. Być może faktycznie otrzymają 1 funt za koncert, ale za to miliony ze sprzedaży płyt i singli, któe poszybują w górę na listach przebojów”.

Zespół zmienił nazwę swojego najnowszego singla z „Paradise” na „Paralympics”, by dostosować się do wymogów „olimpijskiej” atmosfery koncertu.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.metro.co.uk/olympics/909783-rihanna-and-coldplay-signed-up-for-paralympics-closing-ceremony
http://www.huffingtonpost.co.uk/2012/08/26/rihanna-and-coldplay-to-duet-closing-ceremony_n_1831048.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry