Rufus Wainwright poślubił partnera

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Piosenkarz wziął ślub z wieloletnim partnerem Jornem Wisbrodtem w Montauk w stanie Nowy Jork 23 sierpnia. Ceremonii przewodniczył zaprzyjaźniony z aprą artysta Justin Bond. Wśród gości znaleźli się m.in. Lou Reed, Laurie Anderson, Yoko Ono, Sean Lennon, Antony Hegarty, Julianne Moore i Carrie Fisher. Siostrwa piosenkarza, Martha Wainwright wystąpiła w trakcie ceremonii, zaś Mark Ronson był didżejem podczas przyjęcia.

fot. David Shankbone/cc.3.0


Ronson jest producentem ostatniego albumu artysty, Out Of The Game, wydanego w kwietniu. Póki co ukazał się jeden singel promujący album, utwór tytułowy, do którego także nakręcono teledysk. Wainwright rozpoczyna 16 listopada trasę koncertową po Wielkiej Brytanii promującą wydawnictwo występem w Oksfordzie, by zakończyć 14 grudnia w Glasgow.

Wainwright i Weisbrodt są parą od kilku lat. W lutym 2011 r. adoptowali pierwsze dziecko, które urodziła Lorca Cohen, córka Leonarda Cohena.

Wainwright pisze obecnie musical luźno oparty na swoim życiu. W rozmowie z magazynem New Musical Express powiedział: „Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie. Sztuka będzie oparta bardzo luźno na moim życiu, nie jest to jednak biografia, w żadnym razie”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.nme.com/news/rufus-wainwright/65733
http://www.samesame.com.au/news/international/8829/Rufus-Wainwrights-wedding.htm

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry