Suggs dowiedział się o śmierci ojca z Wikipedii

AKTUALNOŚCI, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Wokalista zespołu Madness dowiedział się o śmierci swojego ojca po tym, jak wszedł na swój profil w Wikipedii. Ojciec Suggsa (właśc. Graham McPherson) był narkomanem i opuścił dom rodzinny, gdy Suggs miał trzy lata.

W trakcie swojego show w ramach Edinburgh Fringe Festival w Edynburgu muzyk powiedział: „Kolega kiedyś zażartował: czy sprawdzałeś kiedyś swój profil w Wikipedii ? Więc wszedłem i tam było napisane, że mój ojciec zmarł w 1975 r. Ta sprytna strona wiedziała więcej o moim życiu niż ja sam i cała moja rodzina. Ojciec miał umrzeć w Birmingham, zadzwoniłem więc do tamtejszego urzędu i pewien miły pan pomógł mi poukładać całą tę historię”.

51-letni Suggs odkrył, że jego ojciec ożenił się ponownie, ale nigdy nie wygrał z nałogiem. Opowiadał: „Ożenił się raz jeszcze, więc była iskierka nadziei, że jego życie się ułoży. Niestety w dalszym ciągu żył w dużym bałaganie. Nie miał dzieci z tamtą kobietą, nie mam więc ani sióstr ani braci przyrodnich. Przeżyłem szok, gdy zobaczyłem jego akt zgonu.”

Suggs wyraził również żal z powodu tego, że nigdy nie spotkał się z ojcem: „Szkoda, że zmarł w1975 r., gdy miałem tylko 15 lat i dopiero zaczynałem grać w zespole. Może później, gdy stałem się bardziej znany, rozpoznałby mnie i byśmy się spotkali ?”

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Suggs-found-out-dad-died-on-Wikipedia&nItemID=55914
http://www.contactmusic.com/news/suggs-found-out-dad-died-on-wikipedia_1400473

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry