Polski Justin Bieber: Staram się niczego o sobie nie czytać w Internecie

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

31 lipca nakładem Universal Music Poland ukazała się debiutancka płyta Damiana Skoczyka (ur. 1995) zatytułowana Nie sam. Pierwszy singel promujący album, „Zawsze ty” osiągnął 2. miejsce listy przebojów telewizji muzycznej Viva, zaś teledysk do niego został już obejrzany w serwisie YouTube ponad 400 tys. razy.

W rozmowie z portalem Onet.pl opowiadał o wcześnie rozpoczętej karierze i wynikłych z tego korzyściach: „Cieszę się, że zacząłem tak wcześnie. Dzięki temu mam obycie ze sceną i jestem gotowy na różne sytuacje, które mogą się wydarzyć, choćby w trakcie koncertów.”. Co do krytyki deklaruje, że jest otwarty na rzeczową, konstruktywną ocenę, jednocześnie unika komentarzy anonimowych w Internecie: „Staram się niczego o sobie nie czytać w Internecie. Pełno w nim negatywnych treści, powstałych w wyniku czyjejś zazdrości czy frustracji, a ja nie chcę się demotywować. Czytam jedynie te komentarze, które ludzie piszą do mnie bezpośrednio na Facebooku czy Twitterze. I one zawsze są rzeczowe i zarazem sympatyczne.”.

W 2005 r. zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Szczecinie oraz II miejsce na Festiwalu Młodych Gwiazd w Ustroniu. Trzy lata później reprezentował Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Star To Born” w Budapeszcie, gdzie zajął drugie miejsce. W 2010 r. odpadł w półfinale programu Mam talent!.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.onet.pl/publikacje/damian-skoczyk-polski-bieber,1,5222637,wiadomosc.html
http://www.damianskoczyk.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry