Vader wejdzie do piekła z nową płytą

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Piotr Wiwczarek, frontman metalowej grupy Vader ogłosił, że nowy album formacji, nad którym prace ruszą na początku 2013 r., będzie nazywał się Straight To Hell.

1 września występem na niemieckim festiwalu Fist Full Of Metal Vader zakończył etap promocji albumu Welcome To The Morbid Reich, wydanej w połowie 2011 r. Potem wyruszy na serię koncertów w Australii, Nowej Zelandii, Chin, Tajwanu, Ameryki Południowej, by powitać nowy rok w Stanach Zjednoczonych.

fot. Jonas Rogowski/cc.3,0


-Zanim rozpoczniemy prace w studio nad następcą Welcome To The Morbid Reich (o roboczym tytule ‚Straight To Hell’,) przygotowaliśmy jeszcze niespodziankę w postaci koncertów przypominających trzeci album Vader z 1997 roku: Black To The Blind! – powiedział Wiwczarek w rozmowie z portalem Interia.pl.

„Na trasie zatytułowanej ‚Back To The Black’ usłyszeć będzie można na ok. 70-minutowym misterium w całości wspomnianą płytę, jak również zestaw wybranych kawałków z całej, bogatej dyskografii Vadera. Koncerty rozpoczynamy w grudniu w Polsce oraz u naszych sąsiadów w Czechach. Na początku przyszłego roku program ten przypomnimy także w zachodniej Europie oraz Skandynawii i w krajach Bałtyckich” – dodał grający na gitarze wokalista Vadera.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.interia.pl/metal/news/vader-prosto-do-piekla,1835528,47
http://www.thegauntlet.com/article/535/26085/VADER-Reveals-New-Album-Title

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry