Nowa Amy Macdonald poniżej oczekiwań

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, PRASA, RADIO, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA

„Album wygląda na nagrany zbyt beztrosko” – tak portal Sputnikmusic podsumował najnowszy album szkockiej piosenkarki Amy Macdonald Life in a Beautiful Light, który ukazał się 11 czerwca br. nakładem Mercury Records. Album zebrał mieszane opinie krytyki, choć dość dobrze spisał się pod względem komercyjnym, uzyskując statusy złotych płyt w Niemczech i Szwajcarii.

fot. Athyllis

Allmusic: „U podstawy, Life in a Beautiful Light jest dźwiękiem wokalistki desperacko poszukującej własnego głosu w zagłuszającym hałasie rozmaitych inspiracji”. Music OMH.com dostrzegł pozytywne strony albumu pisząc: „poza kilkoma nijakimi akcentami w połowie albumu, jest tutaj wystarczająco dużo dobrych momentów, by przypomnieć o jej talencie”. BBC Music: „Generalnie prostota tekstów jest akceptowalna przy akompaniamencie zaskakującej poruszającej muzyki, jednak na albumie Amy Macdonald każdy dźwięk wydaje się być przewidywalny”.

Piosenkarka debiutowała w 2007 r. albumem This Is the Life, który pozostaje jej największym sukcesem. Utwór tytułowy jest jak na razie jej najsłynniejszym singlem, osiągnąwszy szczyty list przebojów w Austrii, Belgii, Holandii, Norwegii i Szkocji.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.metacritic.com/music/life-in-a-beautiful-light/amy-macdonald
http://www.amymacdonald.co.uk/gb/home/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry