Maria Peszek zapowiada nowy album

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

3 października światło dzienne ujrzy trzeci studyjny album wokalistki Marii Peszek. Jak mówi, „będzie to rzecz bardzo osobista, mocna, brutalna i piękna”. Peszek jest kompozytorką i współproducentką materiału na album.

Jak donosi interia.pl, „na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie. Album ma być metamorfozą artystki, która zmieniła image z albumu Maria Awaria, obfitującego w kontrowersyjne teksty. W kwietniu 2011 roku prawie 10-minutowym filmem „Pauza” Dominiki Podczaski-Tchórzewskiej artystka oficjalnie pożegnała erę Marii Awarii.

sxc


Peszek, aktorka i piosenkarka, zadebiutowała w 2005 r. albumem Miasto mania. Wydany trzy lata później longplay Maria Awaria odniósł sukces komercyjny, sprzedając się w nakładzie ponad 55 tys. egzemplarzy i zdobywając status platynowej płyty. Wydawnictwo promowały trzy single: „Rosół”, „Muchomory” i „Ciało”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.interia.pl/alternatywa/news/maria-peszek-brutalna-i-piekna,1835093,45
http://www.mystic.pl/aktualnosci,maria_peszek_zapowiada_nowy_album,1235.htm

Powiązane wpisy

  • chorzów

    Ostatnio byłam na koncercie Marysi w Parku Śląskim gdzie zaśpiewała nowe utwory już czekam na tą płytę utwory stylistycznie podobne do muchomorów


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry