Sprzedano 2 miliony telefonów iPhone 5 w ciągu 24 godzin!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Firma Apple poinformowała przedwczoraj, że w ciągu pierwszych 24 godzin przedsprzedaży sprzedała ponad 2 miliony telefonów iPhone 5. To ponad 2 razy więcej niż poprzedni rekord 1 miliona sprzedanych w przedsprzedaży telefonów iPhone 4S. Popyt na iPhone’a 5 przekroczył początkowe zapasy. Większość z wstępnych zamówień zostanie dostarczona do konsumentów 21 września, ale wiele zamówień zostanie zrealizowanych w październiku. iPhone 5 to najcieńszy i najlżejszy iPhone w historii. Całkowicie przeprojektowane urządzenie oferuje doskonały, 4-calowy ekran Retina; procesor Apple A6, który zapewnia zdumiewającą wydajność; oraz ultraszybką technologię łączności bezprzewodowej*, a zarazem jeszcze dłuższy czas pracy na baterii.

fot. apple

„Przedsprzedaż iPhone’a 5 przyćmiła poprzedni rekord należący do iPhone’a 4S. Odpowiedź konsumentów na iPhone’a 5 jest fenomenalna,” powiedział Philip Schiller, starszy wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „iPhone 5 to najlepszy iPhone i najpiękniejsze urządzenie, jakie stworzyliśmy. Wierzymy, że klienci pokochają je, tak jak my”.

iPhone 5 działa pod kontrolą iOS 6, najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego, który oferuje ponad 200 nowych funkcji, w tym nową aplikację Mapy z kartografią opracowaną przez Apple, nawigacją „zakręt po zakręcie” i zdumiewającym widokiem Flyover; integrację z Facebookiem w aplikacjach Kontakty i Kalendarz z możliwością publikowania wpisów bezpośrednio z poziomu Centrum powiadomień; Passbook, najprostszy sposób na zgromadzenie wszystkich wejściówek w jednym miejscu; nowe funkcji Siri, w tym obsługę większej liczby języków, łatwy dostęp do wyników sportowych, polecane restauracje i programy kin;*** aplikacje obsługujące Siri i Facebook, w tym Zdjęcia, Safari i Mapy; oraz udostępnianie strumieni zdjęć przez iCloud.

źródło: apple

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry