Barack Obama chwali Beyonce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Prezydent Stanów Zjednoczonych podczas koncertu piosenkarki powiedział, że jest ona idealnym wzorem do naśladowania dla jego nastoletnich córek. „Nie dziwię się, że jest ich idolem. To wspaniała postać: dziewczyna ze skromnego domu, która ciężką pracą zdobyła sławę i pieniądze. Dzieci powinni brać z niej przykład, ona powinna motywować je do ciężkiej pracy”. Obama pojawił się na koncercie razem z żoną na zaproszenie Knowles i jej męża, rapera Jaya-Z.

Prezydent zażartował również z sytuacji rodzinnej obu par. „Obaj z Jayem mamy córki i nasze żony są od nas słynniejsze. Chciałbym podziękować wam, Jay i Beyonce, za waszą pomoc i wsparcie, przede wszystkim zaś za przyjaźń, która jest modelowa”.

Beyonce jest znana z silnego wsparcia dla pary prezydenckiej. W liście otwartym z kwietnia br. Chwaliła zachowanie Michelle Obamy, nazywając ją „wspaniałym wzorem do naśladowania zasługującym na bycie idolem mas”. W krótkim filmie z lipca nazwała ją „przykładną Afroamerykanką, wzorową obywatelką USA”.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://music-news.com/shownews.asp?H=Obama-praises-Beyoncandeacute;&nItemID=57093 http://www.belfasttelegraph.co.uk/entertainment/news/obama-praises-beyonce-16212995.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry