Jula: Nie planowałam nigdy śpiewania na wielkiej scenie

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Wokalistka, która ostatnio zadebiutowała albumem Na Krawędzi i została jurorem programu Bitwa Na Głosy, w wywiadzie udzielonym portalowi onet.pl opowiadała o swoich początkach. Artystka zaczynała od umieszczania amatorskich nagrań w serwisie YouTube.

„Nie planowałam nigdy śpiewania na wielkiej scenie ani robienia kariery w polskim showbiznesie. Nawet o tym nie marzyłam. Po prostu pomiędzy zwyczajowymi obowiązkami typu szkoła i praca, oddawałam się śpiewaniu. Żyłam pasją do muzyki i dzieliłam się nią z ludźmi”

Zadeklarowała, że obawiała się wejścia do showbiznesu i że nie ma zamiaru spoczywać na laurach: „Bardzo wielu ludzi ostrzega przed showbiznesem. Sama się go bardzo obawiałam. Odkąd wkroczyłam na rynek muzyczny, staram się dostosować do tempa, które na nim panuje i jak najdalej trzymać od tego centrum,, które oznacza dla mnie bycie celebrytą.”

Pierwszym singlem artystki był utwór „Za każdym razem”, zaś pierwszym dużym występem- festiwal w Sopocie. „Musiałam nie tylko utrzymać kontakt z publicznością pod sceną i tą siedzącą przed telewizorami, ale też jak najlepiej zaśpiewać, dobrze się zaprezentować… Od czegoś jednak trzeba zacząć (śmiech). Powoli zdobywam doświadczenie”

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.jula.tv/
http://muzyka.onet.pl/publikacje/wywiady/jak-najdalej-od-celebryckiego-blichtru,1,5221913,wiadomosc.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry