Powrót Missy Elliott

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Raperka wydała dwa premierowe single: “Triple Threat” i “9th Inning”. Są to pierwsze jej nagrania od 2005 r., kiedy to została zdiagnozowana u niej choroba Gravesa-Basedowa spowodowana nadczynnością tarczycy. Producentem obu piosenek jest Timbaland.

Pod koniec 2012 r. ukaże się nowy studyjny album piosenkarki, roboczo zatytułowany Block Party. W wywiadzie Elliott skomentowała nowy materiał: „Nazywam go teatralnym hip-hopem. Nie jest to powtórka z 1999 r., z Da Real World. Teatralność, którą wypełnione są moje nowe utwory, pochodzi prosto ze świata, jest niezwykle naturalna i nieudawana”.

Elliott zdystansowała się od pytań o pośmiertne wydanie utworów tragicznie zmarłej w 2001 r. piosenkarki Aaliyah, z którą współpracowała razem z Timbalandem. „Nie ma planów wydania tych utworów. Nie zrobimy nic bez zgody rodziny. To zbyt ważne, by pozwalać na jakąkolwiek samowolkę, my w każdym razie nie pójdziemy tutaj ciemną drogą”.

Największy sukces spośród sześciu dotąd wydanych przez Elliott albumów studyjnych odniósł Under Construction (2002), który zdobył w Stanach Zjednoczonych status podwójnej platyny.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://entertainment.iafrica.com/music/news/817254.html
http://music-news.com/shownews.asp?H=Missy-Elliotts-double-comeback&nItemID=57088

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry